Eset Nod32 Bilgisayardan Kaldırma Kesin Çözüm (Erişim Engellendi Hatası)

Merhabalar bugün sizlere eset nod32 programını bilgisayardan kaldırmayı göstereceğim, aynı zaman da erişim engellendi hatasına da çözüm üreteceğiz

Eset Nod32 Bilgisayardan Kaldırma Kesin Çözüm (Erişim Engellendi Hatası)
Eset Nod32 kaldırılamama çözümü

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Eset Nod32 programını nasıl bilgisayarımızdan kaldırırız onu anlatacağım, bildiğimiz gibi antivirüs programları bilgisayarımıza yüklerken seve seve geliyorlar , ancak kaldırmak istediğimiz zaman türlü problemlerle karşılaşıyoruz , bunlardan biri de Eset Nod32 bilgisayardan silinmeme veya kaldırılamama problemi , gelin beraber Eset Nod32’yi nasıl bilgisayarımızdan kaldırırız onu görelim.

Eset Nod32 Erişim Engellendi Hatası

Bu hata Eset Nod32 programını bilgisayarımızdan kaldırmaya çalıştıktan sonra  bir de bakarız arka planda çalışan bir Eset Nod32 , ya bu değil miydi bizim izinimiz olmadan hiç bir programın dosyanın kafasına göre çalışmasını engelleyen , işe bak şimdi kendisi bir virüs gibi olmuş , işlemi sonlandır dersin sonlanmaz ???? sil dersiniz silinmez ,bunun iki açıklaması olabilir:

 Ya Eset’i silerken tam silemediniz ve kaldırma aracı olmadığı için elle devre dışı bırakmayı engelliyor ,çünkü kötü niyetli biri de olabilirsiniz , ya da bu bir pazarlama stratejisi silemediğiniz için tekrar kurmak zorunda kalacaksınız ????

Eset Nod32 Kaldırma Kesin Çözüm

Arkadaşlar kendim bire bir olarak denediğim ve yüzde yüz çalışan yöntemden bahsedeceğim , öncelikle

  1. EsetNod32’nin kendi sitesinden bu linke tıklayarak kaldırma aracını indiyorsunuz . (İndirip hemen açmaya çalışmayın işe yaramaz)
  2. Program direkt çalışmayacağı için , güvenli modu açıp çalıştırmamız gerekiyor , güvenli modu bilgisayar açılırken f8 tuşuna abanarak açabilirsiniz.Ve ya (Ben açamadım diyorsanız bu linkteki güvenli mod açma yazımızdan nasıl açabileceğinizi öğrenebilirsiniz.)
  3. Güvenli mod açıldıktan sonra indirdiğiniz programı açıyorsunuz
  4. Açtıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere aynen aşağıdaki gibi olmalı :esetnod32 kaldırma
    Bu ekranda Yes anlamına gelen y harfine basıp enter tuşuna basıyoruz.
  5. Daha sonra karşımıza gelen ekrandan hangi eset ürününü silmek istediğimizi seçiyoruz ben 1. Seçeneği seçip enter yapıyorum. esetnod32 silme
  6. Hangi eset ürününü kaldıracağımızı seçtikten sonra tekrar y harfine basıp enter diyoruz ve bu sayede artık EsetNod32 belasından kurtulmuş oluyoruz.esetnod32 silme
  7. Arkadaşlar bu çözüm adımları kesin çözümdür, bu işlemleri yaptıktan sonra güvenli moddan çıkabilirsiniz. Eğer güvenli moddan çıkamaz iseniz ya da güveni moddan çıkmayı bilmiyorsanız bu linkte tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sizlerle beraber Eset Nod32 silinmiyor, Eset Nod32 nasıl kaldırılır ? gibi problemlere çözüm aradık bu yöntem EsetNod32 programının yasal ve resmi sitesinde ve de forum sitesinde paylaşılmıştır , herhangi bir yasa dışı durum söz konusu değildir.